Inženýr kvality s AJ Ústí nad Labem

Aktualizováno:

17. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Ústí nad Labem

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

65000 - 75000 Kč za měsíc

Firma:

Orienta Czech s.r.o.

Požadavky

PŘIDEJTE SE K NÁM - HLEDÁME INŽENÝRA KVALITY!

Máte vášeň pro kvalitu a chcete se podílet na inovacích v automobilovém průmyslu? Připojte se k našemu týmu a buďte součástí naší úspěšné cesty!

Náplň práce:

Plánování kvality v rámci vývoje produktu a procesu při zavádění nových projektů.
Definice požadavků na výrobek s ohledem na zajištění kvality v sériové výrobě.
Řešení reklamací a návrhy nápravných opatření.
Komunikace s ostatními odděleními pro zlepšení výrobního procesu.
Provedení certifikačních, zákaznických a interních auditů.
Rozvoj týmu a aktivní podpora ve výrobě.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru.
Min. 2 roky praxe na oddělení kvality v automobilovém průmyslu.
Zkušenosti s nástroji kvality: 8D reporty, FMEA, PPAP, SPC, APQP.
Znalost požadavků IATF16949, VDA.
Aktivní znalost anglického jazyka.
Týmovost a samostatnost.
Zajímá vás více informací? Navštivte naši kariérní stránku nebo nás kontaktujte přímo zde!

#InženýrKvality #AutomobilovýPrůmysl #KariérníPříležitost #HledámeTalent #PráceVAutomotive

Kontaktní osoba:
Alena Kubová
Mobil: 702165022